Školení byznysženek #socialnisite (1.část) – 4.1.2018, 9:30-12:00, Nový start

Školení speciálně vytvoření pro byznysženky týkající se využití sociálních sítích v podnikání. Byznysženky jsou ženy z Vysočiny – ženy podnikavé, podnikatelky, ženy ve vedoucích pozicích v sociální sféře.

V listopadu jsem se zúčastnila úžasného školení www.jaknasite.cz a informace z tohoto školení se vám pokusím co nejlépe zprostředkovat. Školení vedly zkušené ženy zabývající se na hlavní úvazek právě marketingem na sociálních sítích. Tomu nemůžu ani nechci konkurovat, kdo chcete profi školení, tak doporučuji právě toto jejich školení. Budu školit také své kolegyně z personální agentury, tak kdo nemáte vlastní podnikání a zajímá vás to informativně, můžete na našem příkladu sledovat, jak si nastavíme procesy, cílovou skupinu, pravidelné postování apod. Školení bude rozděleno do více částí.

První část – 4.1.2018, 9:30 – 12:00, kancelář Nového startu – Karlovo nám. 62/51, Třebíč

V první části si shrneme všechny dostupné sociální sítě a jejich sílu a dosah, povíme si o síle příběhu a marketingu, povíme si, proč fungují reklamy známých značek, jak funguje manipulace a emoce v marketingu.
Povíme si o cílových skupinách a personách, o copywritingu (stylu psaní na sociálních sítích).
Podle času se vrhneme na nejsilnější soc. síť – facebook.
Max 10 účastnic. Hlašte se pomocí této události na FB, pokud nebudete moci, tak se odhlašte – apeluji na Vaši poctivost a spolehlivost.
Cena 200 Kč/byznysženka / 500 Kč ostatní účastnice

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *