Školení byznysženek #socialnisite (2.část) – 11.1.2018, 9:30-12:00, Nový start

Školení speciálně vytvoření pro byznysženky týkající se využití sociálních sítích v podnikání. Byznysženky jsou ženy z Vysočiny – ženy podnikavé, podnikatelky, ženy ve vedoucích pozicích v sociální sféře.

V listopadu jsem se zúčastnila úžasného školení www.jaknasite.cz a informace z tohoto školení se vám pokusím co nejlépe zprostředkovat. Školení vedly zkušené ženy zabývající se na hlavní úvazek právě marketingem na sociálních sítích. Tomu nemůžu ani nechci konkurovat, kdo chcete profi školení, tak doporučuji právě toto jejich školení. Budu školit také své kolegyně z personální agentury, tak kdo nemáte vlastní podnikání a zajímá vás to informativně, můžete na našem příkladu sledovat, jak si nastavíme procesy, cílovou skupinu, pravidelné postování apod. Školení bude rozděleno do více částí.

Druhá část – 11.1.2018, 9:30 – 12:00, kancelář Nového startu – Karlovo nám. 62/51, Třebíč

Druhá část školení pro byznysženky týkající se využití sociálních sítích v podnikání. Mají přednost ty, které se účastnily první části.
V druhé části se podíváme na jednotlivé sociální sítě podrobně – facebook a jeho reklama, instagram, linkedIn, twitter, youtube. Co stihneme, to stihneme, co nestihneme naplánujeme na další setkání.
Max 10 účastnic. Hlašte se pomocí této události na FB, pokud nebudete moci, tak se odhlašte – apeluji na Vaši poctivost a spolehlivost.
Cena 200 Kč/ 500 Kč ostatní účastnice

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *