Členky

Na FB stránkách skupinky máme přes 60 členek a tam probíhá pravidelná komunikace. Zde je hrstka z nás pro představu, které si udělaly čas navíc a poslaly své foto + nějaké základní informace, čím si můžeme být navzájem prospěšné.

 

Zuzka Žatečková – zakladatelka byznysženek

Majitelka personální agentury Nový start – www.novystart.com
www.novystartnavysocine.com
Hledáme pro firmy vhodné zaměstnance, pro uchazeče zajímavou práci, nabízíme pracovní poradenství pro uchazeče i firmy, nastavení HR procesů ve firmách

Bývalá zakladatelka a předseda mateřského centra MC Andílek Okříšky,z.s.,které fungovalo 4 roky. Nabízím kušenost s vedením neziskovky, dotačními tituly, organizací přednášek, akcí, vedení kroužků pro děti.

Lektorka břišních tanců, dětských tanečků v Okříškách – vystoupení na veřejných akcích, organizátorka akcí pro děti a dospělé, vedení ženských kruhů, vedení ženských rituálů. Více na osobním blogu: www.zuzkazateckova.cz

No, a pak ještě počítám numerologii, semtam vykládám tarot, ráda natáčím a upravuju videa, mám ráda sociální média, propagace na FB, youtube atd..

 

Kamila Řezáčová

HPP – Chief accountant / local controller CZ, SK,
www.hansgrohe.cz

VPP – zpracování účetnictví, DE, mezd, daní -komplexní vedení agendy

Spolek Sakum Prdum – člen členského výboru, zakladatel a hlavní pořadatel FOLKOVÉHO festivalu VANDROBRANÍ ve Vladislavi. 8x do roka živé hudební večery. www.vandrobrani.cz

MASĚR – provádím klasickou masáž, Dornovu Metodu a Breussovu masáž, lymfatickou masáž a masáž lávovými kameny. Občas někomu vyložím karty.
http://studio-kamila.webnode.cz/

 

Soňa Dvořáková

Již 13 let podnikám v oblasti Gastronomie, nyní provozuji Lucky´s Vege Bistro v Třebíči.

Několikátým rokem spravuji neziskovou organizaci zaměřenou na děti předškolního věku  (alternativní verze školky vedená komunitně).  Stránky vyráběla Zuzka, za což jí moc děkujeme .

Jsem ženou podnikajícího kantora , maminkou pětileté Nikolky a ročního Filípka 

Mohu Vám nabídnou konzultaci a podporu nejen v oblasti gastronomie, ale i v DOTACÍCH, o které se velmi zajímám, jelikož v malém podnikání je to bohužel potřebné. (Dotace od UP, od MPSV a jiných organizací financovanými EF). Samozřejmě budu taktéž ráda za jakékoliv zajímavé informace v této oblasti. Osobně tyto dotace využívám pouze k zaměstnávání lidí, mohu tak rozvíjet své podnikání a zároveň poskytnout práci a praxi potřebným.

 

Zuzana Dudková / Průvodce kariérním a profesním rozvojem 

www.zuzanadudkova.cz

Průvodkyně, koučka a poradkyně pro optimální nastavení a vyladění vaší kariéry, profesní dráhy či podnikání. Už od dětství mě fascinuje téma práce. Někdo si to raději odkroutí od šesti do dvou a pak má klid. Někdo svému povolání věnuje celé dny tak, že těžko odděluje svůj pracovní život od osobního. A mezi tím najdeme miliony individuálních nuancí. Ráda své klienty na pozvání doprovázím úseky jejich cesty, kdy mají chuť zkusit něco nového nebo potřebují podpořit.

V posledních letech jsem pracovala s freelancery, manažery, zaměstnanci, ženami na/po rodičovské dovolené, i s nezaměstnanými a studenty. Mnohá témata se opakují, přitom je každé z nich vždy unikátní (ach ten work-life balance!).

Aktuálně se se mnou můžete potkat na klasickém indoorovém kariérovém koučinku, na pracovní procházcev přírodě (Koučování za pochodu) nebo v nové třebíčské mastermind skupině.

Kromě toho mě zajímá autentický pohyb a tanec, dizajn, minimalismus, psychosomatika, spirituální rozvoj, olivový olej a avokádo 

 

Vendula Jašková
Učitelka a zakladatelka Otevřmysl (alternativní školy v Třebíči), lektorka, trenérka metody FIE.

Učení je celý můj život. Učím ve škole, angličtinu, pracuji a vzdělávám v metodě FIE, dělám i diagnostiku a nápravu dêtí, lektoruji po cele ČR učitele.
www.vendulajaskova.webnode.cz,

www.otevrmysl.webnode.cz

www.centrum-cogito.cz