Zuzana Zděnková

Příběh Zuzky Zdeňkové o roztříštěnosti

Přinášíme další zajímavý rozhovor s podnikavou duší – Zuzanou Zděnkovou, který jsme natáčeli v září v Praze ve Vršovickém parku.  Zuzka je profesionálkou na oblast neziskovek a do členské sekce Podnikavých duší nám poskytla moc zajímavý rozhovor o financování neziskovek, profesionalizaci a budování vztahů s dárci pro všechny, kteří neziskovku zakládají či již řídí.

V následujícím videu si povídáme o jejím podnikatelském příběhu, který je charakteristický určitou roztříštěností do více směrů a činností. Některým z nás holt vyhovuje, když propojujeme více činností a to vše dokupy tvoří naši práci či podnikání nebo jejich kombinaci. Všímám si, že je toto spíše ženský princip podnikání, ale to neznamená, že takové nenajdeme též muže. O tom, zda je lepší býti úzce zaměření na jednu činnost nebo spravovat více věcí dohromady jsme psali více v článku Specialista či brouk pytlík?

Mrkněte na příběh Zuzky, která je typickým příkladem lidí, kteří prostě milují slučování více činností dokupy. Jak jí to v reálu funguje? Dá se takto fungovat a vydělat si na živobytí? Jaké principy nám pomůžou, abychom to všechno dokázali ukočírovat? Budeme rádi za Vaše názory, zkušenosti.

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.